Rengeteg könnyet elsírtam az utóbbi 9 évben. Két férfi miatt…egyik András.
A másik….Édesapám. Csak ő megérdemelte!!! Holnap lenne 70 éves. ÉDESAPÁM….Ő szeretett engem. Szépnek látott mindig, láttam a büszkeséget a szemében. Elfogadott úgy ahogy vagyok. Annyira szerettem….
Vigyázzanak Rád odafenn az égiek!!! Te is vigyázz ránk…